İtalyan Devinin Ceo’su Sörloth İçin Resmen Devreye Girdi!

0 69
İtalyan Devinin Ceo'su Sörloth İçin Resmen Devreye Girdi!

Göztepe’ye geldiği günden bu zamana kadar sarı-kırmızılı ekip art arda aldığı 3 puanlarla yukarılara çıkmaya başlamışyı. Genç teknik direktör yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

Ekibine verdiği idman programları hakkında konuşan teknik adam, “Bütün takımlar gibi bu süreç başladığı anda biz de oyunculara antrenman programı verdik. Oyuncunun evdeki çalışmasıyla form durumunu korumak imkansız. Biz sadece futbolcunun kaybını yavaşlatmaktı. Onların takibini atletik performans hocalarıyla beraber yaptık. Günümüz futbolcular ne yapması gerektiğini bilen oyuncular. Yaptırabileceğim, geliştirebileceğim antrenmanları düşünüyorum” sözlerini söyledi.

Bunlara Gözatın
1 7

Palut, önceki karşılaşmaları seyrederek takımını daha iyi analiz etme şansı bulduklarını belirterek, “Eksiklerimizi görme imkanı bulduk. Transferde hem süreç olarak hem de bugüne kadar karşılaşmadığımız ekonomik gerçeklerle karşılaşacağız. Bugüne kadar scout ekibimizin belirlediği oyuncular zerinde yoğunlaşacağız. Oyuncu izleme çalışmalarını bu arada yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

“İş çığırından çıkmıştı”

Transfer çılgınlığının da sona ereceğini belirten genç teknik direktör, ”Öze dönüş kaçınılmaz olacak.Bu avantaj olabilir. İş çığırından çıkmıştı. Bu transferlere bir kota getirilmesi gerekiyordu. Bu hiç istemediğimiz bu durum nedeniyle oldu. Belki daha mütevazi bütçelerle, sistemin gücüne inanan, oyuncu piyasa değerleriyle değil de sahadaki sistemle oynayan teknik direktörlerin yarışı haline gelecek. Bu noktada biz teknik direktörlerin yükü arttı. Ben de Göztepe için bunu yapmaya hazırım. Bu daha fazla mesai demek, bu daha fazla çalışmak demek, ama elimizden geleni Göztepe için vereceğiz” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.