Koç Holding, Milli Dayanışma Kampanyası ’na Ne Kadar Bağış Yaptı?

0 71
Koç Holding, Milli Dayanışma Kampanyası ’na Ne Kadar Bağış Yaptı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın coronavirüsle mücadele için 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattığı “Milli Dayanışma Kampanyası”na destek yağdı! Bu projeye katkıda bulunan kuruluşlardan biri ise Koç Holding oldu. Koç Holding’in destek miktarı rekor kırdı. İşte detaylar…

Koç Holding‘in sosyal medyadan paylaştığı konuya ilişkin gönderide, topluluğun 100 yıla yaklaşan tarihi boyunca “Ülkem varsa ben de varım” diyerek vazifesini üstlendiği bildirildi.

Coronavirüsle mücadelede topluluk şirketleri ile toplum faydasına olan birçok uygulamanın hayata geçirildiği vurgulanan paylaşımda şu açıklamalar yapıldı:

Bunlara Gözatın
1 8

“Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılmış olan Milli Dayanışma Kampanyası‘na da Yapı Kredi, Tüpraş, Opet ve Aygaz’ın desteğiyle toplam 20 milyon lira katkı sağlıyoruz. El birliğiyle ve dayanışma içinde bu zorluğun da üstesinden geleceğimize yürekten inanıyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Bununla birlikte bahsi geçen kampanyaya Yapı Kredi’nin 10 milyon liralık katkısı Sağlık Bakanlığı’na olmak üzere, Tüpraş’ın 5 milyon lira, Opet’in 3 milyon lira ve Aygaz’ın da 2 milyon lira destek verdiği belirlendi.

 

İLİşKİLİ HABERLER Milli Dayanışma Kampanyası'nda Toplanan Para Miktarı Belli Oldu

Milli Dayanışma Kampanyası’nda Toplanan Para Miktarı Belli Oldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.