AKİB’den ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na 1 Milyon 420 Bin TL Bağış

0 69
AKİB'den 'Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 Milyon 420 Bin TL Bağış

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Milli Dayanışma Kampanyası ’na 1 milyon 420 bin lira destekte bulunacak. Akdeniz’deki ihracatçılar, coronavirüsle mücadele için ürettikleri 200 bin maskeyi de bölgedeki şehirlerin sağlık müdürlüklerine verecek.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Koordinatör Başkanı Hayri Uğur, Cumhurbaşkan Erdoğan ’ın “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” adıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası ’na 1 milyon 420 bin TL bağış yaptıklarını açıkladı.

Uğur’un yazılı açıklamasında, coronavirüs salgını sebebiyle oluşan zorlu günler için Mersin, Kayseri, Adana, Hatay ve Karaman’daki ihracatçılar başta olarak üzere toplamda 16 bin 418 mensup ile seferber olduklarının altnı çizdi.

Bunlara Gözatın
1 8

Bütün imkanlarını milletin hizmetine sunmayı sürdüreceklerini ifade edenUğur, Milli Dayanışma Kampanyası ’na 1 milyon 420 bin TL’lik bağışla katıldıklarını açıkladı.

Uğur, bunun yanında maske desteğinde de bulunduklarının altını çizerek, “Türkiye İhracatçılar Meclisinin öncülüğünde yürütülen, coronavirüs salgınına karşı maske ve dezenfektan üretimine 200 bin maske ile destek verdik. Üreteceğimiz 200 bin maskeyi 15 Nisan ’a kadar bölgemizdeki il sağlık müdürlüklerine teslim etmiş olacağız.” dedi.

İLİşKİLİ HABERLER Ermeni Vakıflar Birliğinden Milli Dayanışma Kampanyasına Bağış

Ermeni Vakıflar Birliğinden Milli Dayanışma Kampanyasına Bağış

Dolar Kuru Bugün Ne Kadar? (6 Nisan 2020 Dolar - Euro Fiyatları)

Dolar Kuru Bugün Ne Kadar? (6 Nisan 2020 Dolar – Euro Fiyatları)

Gram Altın ve Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar? 6 Nisan Pazatesi Gram, Tam, Yarım ve Çeyrek Altın Fiyatları Alış Satış Fiyatı

Gram Altın ve Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar? 6 Nisan Pazatesi Gram, Tam, Yarım ve Çeyrek Altın Fiyatları Alış Satış Fiyatı

Merkez Bankası Geçtiğimiz Hafta Rekor Miktarda Tahvil Alışı Yaptı

Merkez Bankası Geçtiğimiz Hafta Rekor Miktarda Tahvil Alışı Yaptı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.