Antalya’da doğum gününde kendini astı 18 sayfalık intihar notu bıraktı

0 66
Antalya'da doğum gününde kendini astı 18 sayfalık intihar notu bıraktı

ANTALYA’da Eren T. (29), boş arazide kendisini ağaca asarak intihar etti. Cesedi 20 gün sonra ağaçta asılı bulunan Eren T.’nin 18 sayfalık intihar notu bıraktığı ortaya çıktı. Notta intiharın sorumluları yazıyor.

Abone ol

Olay, akşam saatlerinde Muratpaşa ilçesi Meltem Mahallesi Tarık Akıltopu Caddesi ’nde meydana geldi.

20 gündür ağaçta asılıymış

Boş araziye gelen bir kişi, ağaçta asılı birini gördü. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirilmesiyle olay yerine polis ekibi sevk edildi. Gelen ekiplerin yaptığı incelemede Eren T. olduğu belirlenen kişinin, yaklaşık 20 gün önce yaşamını yitirdiği belirlendi. Çevrede yapılan incelemelerde, Eren T. ’ye ait eşyalar ve not defterine yazılmış 18 sayfalık not bulundu.

“Başıma bir şey gelirse sorumluları..”

Eren T. yazdığı notta, ailesinin kendisini istemeyip evden kovduğunu, bu nedenle 15 gündür sokakta yaşadığını, çöplerden topladığı cam şişe ve kutuları satarak yemek yediğini ve başına bir şey gelirse sorumlusunun yakınları olduğunu yazdı.

“Bugün doğum günüm”

Eren T. ’nin ardından bıraktığı notlar arasındaki bir sayfaya ise, “Bugün 17 Nisan, doğum günüm. Ne olur ne olmaz bilemem. Allah hayır etsin inşallah. Kimsesiz bırakıldım” yazdığı görüldü.

Tanınmayacak hale gelen gencin cansız bedeni, çağrılan özel ekip yardımıyla Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.